Драги седмаци,

За следећу недељу треба да одгледате презентацију ТРАНСПОРТНЕ МАШИНЕ која се налази као придружени документ овом тексту и која се налази у Гугл учионици у оквиру задатка Транспортне машине.

После одгледане презентације треба да  решите квиз-тест Транспортне машине  који је постављен у Гугл учионици у оквиру задатка Транспортне машине. Циљ овог тестa је да извршите самопроверу свог знања из ове области.  Када урадите тест можете одмах да добијете повратну информацију, колико сте освојили бодова и да погледате где су вам грешке.

После Ускрса радићете нову област Конструкторско моделовање. Правићете различите моделе машина и механизама од метала или картона, у зависности да ли имате кутију са материјалом за конструкторско моделовање „Клет“ и шта од материјала и алата имате код куће.

Ученици који нису предали претходне задатке, треба да их предају на платформу Гугл учионица до уторка, 14.04.2020.године

МАТЕРИЈАЛ ЗА ПРЕУЗИМАЊЕ

документ_01

Желимо вама и вашима да лепо проведете ускршњи распуст,

Наставнице  Ђурђија Арсић и Биљана Вучковић!

Author

Ivancica